O firmie
poznajmy się...
Do usług
jesteśmy
Kompetencje
czyli doświadczenie w cenie
Zespół
niesamowici ludzie na właściwym miejscu
Kontakt
dobrze trafiłeś!
przyjazne rozwiązania informatyczne
ITeam - gra zespołowa
ITeam - ta nazwa zobowiązuje. Nasza firma to zarówno jedyni w swoim rodzaju, niepowtarzalni ludzie, jak zgrany zespół, który tworzą. Związaliśmy nasze życie zawodowe z informatyką, bo odnajdywanie rozwiązań i usprawnianie rzeczywistości jest czymś, co nas pasjonuje.

By działać skutecznie dla naszego wspólnego dobra, konieczne jest posiadanie kompetentnego, świetnie dobranego team'u. Proces jego budowania trwa w naszej firmie nieprzerwanie od początku jej istnienia. Zaczynamy od rozbudowanego procesu selekcji najlepszych kandydatów do pracy, by później - gdy stają się już naszymi pracownikami - koncentrować się tylko na dbaniu o ich rozwój, poprzez proces uczenia się i zdobywanie nowych doświadczeń. Pamiętamy przy tym, że jesteśmy tylko ludźmi i że nie znamy się na wszystkim - dlatego stale zwiększamy osobiste kompetencje, poszukując nowości, rozpoznając nowe technologie i udzielając sobie wzajemnie wsparcia zarówno w obszarze informatyki, jak i pod względem wiedzy typowo biznesowej.

Takie podejście pozwala nam optymalnie wykorzystywać potencjał naszych pracowników i budować elastyczne zespoły projektowe, zdolne do realizacji szerokiej gamy zadań. U nas ten sam specjalista nie jest przypisany na stałe do jednej roli, czy też do jednego projektu - w zależności od jego kompetencji i doświadczenia, predyspozycji, umiejętności i zaangażowania, w różnych projektach może on pełnić rożne role, czy też pracować nad różnymi projektami. Dzięki temu potrafimy spojrzeć na różne sprawy z wielu perspektyw i znajdujemy najlepsze odpowiedzi na pytania, z którymi do nas przychodzisz.

W efekcie zebraliśmy w ITeam'e grupę ludzi, którzy ze swobodą realizują projekty z różnych branż, w różnych technologiach i o dowolnym stopniu złożoności, dając Ci możliwość uzyskania pełnej obsługi w jednym miejscu.

Dajemy więcej

Realizacja projektu IT to nie tylko dostarczenie Ci działającego rozwiązania informatycznego. Skuteczna komunikacja pomiędzy nami, budowanie relacji, aktywne poszukiwanie rozwiązań składa się w efekcie na skutecznie zrealizowany projekt. Naszą uwagę koncentrujemy na tym, by razem z Tobą identyfikować Twoje wizje, cele, rzeczywiste potrzeby Twojego biznesu i przetłumaczyć je na język informatyki.

Za główne cele stawiamy sobie:

 • dobrze zrozumieć potrzeby Twojego biznesu,
 • wykorzystać własne doświadczenie i wiedzę informatyczną oraz biznesową do okiełznania problemu, z którym się do nas zgłaszasz,
 • wypracować skuteczne rozwiązanie przez rozmowę i wzajemne konsultacje,
 • stworzyć system, który wywoła w Twojej firmie zamierzone na początku efekty.

Misja, jaka nam przyświeca w codziennej pracy, to skutecznie pomagać naszym Klientom w realizacji ich celów przy użyciu technologii informatycznych. Wszystko to po to, by być dla naszych Klientów strategicznym partnerem w zakresie budowania przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem rozwiązań IT.

Efektem jaki osiągamy jest zaspokojenie Twoich potrzeb biznesowych. Poniżej przytaczamy kilka zasad i wartości jakimi na co dzień kieruje się nasz zespół:

 • Kompetencje i innowacyjność:
  Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu tworzymy systemy łączące najnowsze technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami.
 • Profesjonalizm i ciągłe doskonalenie:
  W sposób ciągły doskonalimy siebie, stosowane narzędzia, metody pracy oraz ofertę. Wyciągamy wnioski zarówno z sukcesów, jak i porażek.
 • Jakość i elastyczność:
  Zawsze staramy się dostarczać rozwiązania o najwyższej jakości pozostając elastycznymi wobec wymagań klienta.
  Miarą jakości naszych usług i produktów jest długofalowa satysfakcja klienta.
 • Odpowiedzialność i zaufanie:
  Zawsze rzetelnie wywiązujemy się z powierzonych nam zadań. Wysoko cenimy sobie zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci i dokładamy wszelkich starań, aby je umocnić.
 • Szacunek i fair-play:
  Postępujemy uczciwie w stosunku do naszych klientów, kolegów i konkurencji. Szanujemy zarówno ich samych, jak i efekty ich pracy.
Praca jest bardzo ważna, ale nasze życie to coś więcej

Nie nocujemy w pracy, a kiedy z niej wychodzimy wracamy do swoich zajęć, domów i najbliższych nam osób - bardzo ważne jest dla nas bowiem zachowanie zdrowej równowagi w życiu tak, by było w nim miejsce na wszystko to, co jest dla nas ważne.

Podróże, narty, snowboard, jazz, fotografia, wspinaczka... to tylko niektóre z naszych pasji, które realizujemy po godzinach. Ważne jest to, że mamy na nie czas, bo naszym życiem nie sterują wyłącznie godziny spędzane w biurze. Wolne chwile spędzamy tak, jak lubimy - odpoczywając lub realizując swoje zamiłowania. Bo mimo, ze jesteśmy różni, łączy nas to coś, co pozwala nam być sobą i cieszyć sie z każdej chwili. Bo najważniejsza jest satysfakcja z realizacji własnych planów i pasji, radość spełniania marzeń, pamiętając przy tym, by działać zgodnie z zasadą: rób to co lubisz, a nigdy więcej nie będziesz musiał pracować.

Dodajmy tylko, że nasza filozofia budowania ITeam'u przekłada się na fakt, że ponad 60% naszych pracowników jest związana z firmą od ponad 8 lat.

ITeam - nasz team znajdzie dla Ciebie rozwiązanie, wystarczy tylko zapytać. Zapraszamy, poznajmy się.