O firmie
poznajmy się...
Do usług
jesteśmy
Kompetencje
czyli doświadczenie w cenie
Zespół
niesamowici ludzie na właściwym miejscu
Kontakt
dobrze trafiłeś!
przyjazne rozwiązania informatyczne
O nas

Pomysł, idea - od tego wszystko się zaczyna. Sztuką jest prawidłowe wyznaczenie celu, a potem skuteczne jego zrealizowanie tak, aby powstało coś nowego, doskonalszego. W biznesie ważne jest, by nie stać w miejscu, ale rozwijać się i nieprzerwanie zwiększać efektywność działania firmy. W olbrzymiej większości przypadków optymalizacja procesów biznesowych osiągana jest poprzez wsparcie nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi. Skuteczne wdrożenie dobrego systemu IT porządkuje kluczowe procesy biznesowe. Efektem wdrożenia jest automatyzacja wykonywanych zadań, co skutkuje skróceniem czasu realizacji procesów, a co za tym idzie obniżeniem kosztów ponoszonych na ich obsługę. Osiągnięty skutek?! Taniej, krócej, więcej, przy zachowaniu wysokich standardów obsługi Twoich Klientów.

W procesie realizacji projektów informatycznych najważniejsze dla nas jest osiągnięcie zamierzonego przez Ciebie celu - skuteczna komunikacja między nami, zrozumienie Twojego biznesu oraz doradzanie Ci w zakresie posiadanych przez nas kompetencji to tylko niektóre z naszych narzędzi by tego dokonać. Podstawą naszego działania są pozytywne relacje biznesowe z Tobą i budowanie wzajemnego zaufania. Dlatego uważamy, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest rozmowa, która zawsze zaczyna się od pierwszego słowa.

Doświadczenie i pasja zespołu, który tworzymy, pozwoli nam sprawnie przeprowadzić wraz z Tobą projekt informatyczny, począwszy od zrozumienia pomysłu, przez analizę stawianych mu wymagań, stworzenie projektu aplikacji i jego implementację, gruntowne przeprowadzenie testów jakościowych, aż po tzw. wdrożenie produkcyjne. Dodatkowo, jeśli takie jest Twoje życzenie, zapewniamy wsparcie techniczne dla działającego systemu oraz usługę jego dalszego rozwoju.

Zapomnielibyśmy dodać, że efektem współpracy przy realizacji wspólnego projektu jest oddanie Ci do użytku zamówionej usługi. Dla przykładu mogą to być: przeprowadzenie analizy wymagań biznesowych, stworzenie i wdrożenie systemu informatycznego, wsparcie techniczne dla systemów informatycznych, audytowanie i testowanie działających u Ciebie systemów i wiele innych. Know-how, doświadczenie i świeże spojrzenie otrzymasz od nas gratis.

Koncentrujemy się na osiągnięciu dla Ciebie optymalnych korzyści wynikających z Twoich potrzeb, a waga, jaką przypisujemy do zadowolenia Klienta ze współpracy z nami, znalazła swój zapis w funkcjonującym w ITeam SA Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z ISO 9001:

 

„Skutecznie pomagamy naszym klientom osiągać cele przy użyciu technologii informatycznych."

 

Stwórzmy razem strategiczne partnerstwo, w zakresie budowania przewagi konkurencyjnej z wykorzystaniem technologii informatycznych. Zadzwoń pod numer 723 32 10 10, zapytaj nas, porozmawiajmy o Twoim pomyśle.