O firmie
poznajmy się...
Do usług
jesteśmy
Kompetencje
czyli doświadczenie w cenie
Zespół
niesamowici ludzie na właściwym miejscu
Kontakt
dobrze trafiłeś!
przyjazne rozwiązania informatyczne
Jesteś zainteresowany?
napisz już teraz...
Utrzymanie i rozwój powierzonego oprogramowania
Częstym problemem firm jest niezadowolenie z usług obecnie świadczonych przez zewnętrzne IT lub brak zasobów na jej zapewnienie we własnym zakresie. Odchodzący pracownicy, brak specjalistów z oczekiwanym doświadczeniem, wysokie koszty pracy informatyków pogarszają sytuację, jeśli w firmie konieczne jest utrzymanie istniejącego oprogramowania lub zapewnienie jego dalszego rozwoju.
Oferujemy kompleksową usługę przejęcia w utrzymanie i rozwój istniejącego oprogramowania (kodu źródłowego). Nie boimy się wyzwań i nie zakładamy na starcie, że wytworzenie nowego, własnego kodu będzie lepsze, niż rozwój "cudzej" pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybawić Klienta z opresji i zdjąć z jego barków opisany problem.

W zależności od wymagań Klienta jesteśmy gotowi skutecznie zweryfikować i przejąć w dalsze utrzymanie lub rozwój funkcjonujące w jego firmie oprogramowanie.

Podejście do realizacji
Zakres czynności wykonywanych w ramach usługi przejęcia powierzonego kodu jest określany szczegółowo w każdym przypadku, w zależności od kontekstu, technologii, zakresu posiadanej dokumentacji i obszaru, w którym działa dane oprogramowanie. Standardowo jednakże podejmowane są następujące kroki:
 • Konsultujemy zakres i podejście do dalszej współpracy
  W pierwszym etapie poznajemy kontekst sytuacji i potrzeby firmy, zapoznajemy się ogólnie z tłem i przeznaczeniem oprogramowania po to, by określić możliwości i zakres przyszłych działań i potencjalnej współpracy.
 • Przeprowadzamy audyt powierzanego oprogramowania i ustalamy harmonogram dalszych działań
  Nowoczesne systemy składają się z wielu warstw i interfejsów. W trakcie audytu rozpoznajemy złożoność danego oprogramowania, weryfikujemy jego kompletność i aspekty technologiczne jego obecnej realizacji, analizujemy posiadaną dokumentację i rozmawiamy o istniejących problemach oraz planach i potrzebach firmy z nim związanych. Wszystko po to, by uzyskać jasność i wiedzę niezbędną do zaplanowania i zapewnienia sprawnej, dalszej obsługi.
 • Realizujemy powierzane zadania i dbamy o prawidłowe funkcjonowanie oprogramowania
  Zapewniamy odpowiednio wyszkolony zespół specjalistów obejmujący między innymi analityków, konsultantów, architektów, programistów, testerów i administratorów po to, by nie było potrzeby dalszego szukania wykonawców. W zależności od ustaleń możemy zapewnić aktywny monitoring poprawności pracy oprogramowania, usuniemy dotychczasowe problemy, dostosujemy system do zmian, doradzimy w razie wątpliwości - wszystko to w jednym miejscu. Wygodnie, nieprawdaż?
Korzyści
W trakcie naszej działalności kilkukrotnie podjęliśmy zakończone sukcesem wyzwanie przejęcia w rozwój cudzego oprogramowania - wiemy doskonale, z czym wiąże się taka praca i nie obawiamy się jej podjęcia. Dlatego też zlecając takie działania naszej firmie:
 • otrzymasz sprawdzonego Partnera, doświadczonego w realizacji tego typu przedsięwzięć,
 • unikniesz problemów z zapewnianiem we własnym zakresie kadry dedykowanej do rozwoju takiego oprogramowania, pozbędziesz się również problemów wynikających z fluktuacji pracowników,
 • nie będziesz musiał słuchać opinii innych firm IT sugerujących konieczność napisania przez nich na nowo analogicznego oprogramowania od podstaw,
 • nie poniesiesz nakładów na wytworzenie nowych rozwiązań, zastępujących obecnie wykorzystywane i pozostające bez dalszego wsparcia oprogramowanie,
 • dostaniesz możliwość bieżącego monitorowania kosztów i nadzorowania realizowanych prac on-line w udostępnionej aplikacji,
 • zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie z naszej strony na każdym etapie współpracy i użytkowania systemu, aktywne doradztwo i kompleksową usługę utrzymania systemu,
 • zapewnisz ciągłość funkcjonowania swojej firmy i znacząco zmniejszysz ryzyko przestoju jej pracy (w zakresie wynikającym z przekazywanego oprogramowania).