O firmie
poznajmy się...
Do usług
jesteśmy
Kompetencje
czyli doświadczenie w cenie
Zespół
niesamowici ludzie na właściwym miejscu
Kontakt
dobrze trafiłeś!
przyjazne rozwiązania informatyczne
Wybrani klienci firmy
Santander Consumer Bank S.A.

Santander Consumer Bank S.A. należy do jednej z największych grup finansowych na świecie - hiszpańskiej Grupo Santander Central Hispano. Historia Banku w Polsce sięga 2001 roku, kiedy to w wyniku połączenia banku CC-Bank S.A. (powstałego z przekształcenia polskiego oddziału Bank of America) oraz Polskiego Towarzystwa Finansowego powstał PTF Bank SA, zmieniając ostatecznie w 2006 roku swą nazwę na Santander Consumer Bank. Bank koncentruje swoje działania na obsłudze klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Swoją ofertę produktową koncentruje szczególnie na produktach z obszaru consumer finance, a więc kredytach samochodowych i gotówkowych.

Nasza firma towarzyszy Bankowi od początku jego powstania w Polsce.

Nest Bank S.A.

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw.

Polski Bank uniwersalny założony w 1995 roku jako FM Bank SA. W 2013 roku miała miejsce fuzja FM Banku SA z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości SA. Od tamtego czasu do 31 października 2016 roku Bank funkcjonował jako FM Bank PBP SA pod dwiema markami handlowymi: Bank Smart (pierwszy mobilny bank w Polsce, opierającym swoją działalność na zasadzie „mobile first") i BIZ Bank (koncentrujący się na wspieraniu polskiej przedsiębiorczości). Od 1 listopada 2016 roku obie marki i nazwę prawną zastąpiono nazwą Nest Bank SA.

Nasza firma towarzyszy Bankowi od wielu lat, począwszy do etapu działalności pod nazwą FM Bank PBP SA, poprzez obsługę marek BIZ Bank i Smart Bank, na obecnej formie prawnej (Nest Bank) skończywszy.

FM Bank PBP S.A.

Bank powstały z połączenia FM Banku SA z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości SA, będący połączeniem silnej pozycji FM Banku w bankowości dla mikro firm, małych przedsiębiorstw i klientów indywidualnych oraz wysokich kompetencji Polskiego Banku Przedsiębiorczości operującego na rynku średnich przedsiębiorstw oraz samorządów.

BIZ Bank

Bank koncentrujący się na wspieraniu polskiej przedsiębiorczości, opierający filozofię działania na budowaniu wyspecjalizowanej oferty dla mikrofirm, dla ludzi przedsiębiorczych prowadzących własną działalność gospodarczą i profesjonalistów. Stanowi część FM Banku PBP SA.

Bank SMART

Bank Smart jest marką FM Banku PBP SA. Jest pierwszym mobilnym bankiem w Polsce, opierającym swoją działalność na zasadzie „mobile first" (udostępnianie wszystkich produktów i usług w pierwszej kolejności poprzez urządzenia mobilne: smartfon czy tablet, a dopiero później dostosowanie ich do innych kanałów dostępu).

SGB-Bank S.A.

Tworząc SGB (Spółdzielczą Grupę Bankową), Bank czerpał wzorce przede wszystkim z długoletniej tradycji polskich Banków Spółdzielczych, jak również wykorzystywał pozytywne doświadczenia podobnych struktur funkcjonujących za granicą. Celem strategicznym SGB-Banku pozostawało stworzenie nowoczesnej grupy bankowej, dysponującej najnowszymi technologiami, konkurencyjnej wobec innych banków, funkcjonującej w oparciu o założenie, iż podstawowym jej ogniwem są zrzeszone w grupie Banki Spółdzielcze.

Bank Współpracy Europejskiej SA (obecnie Meritum Bank ICB SA)

Jeden z polskich Banków (działający od 1990 roku), zapewniający kompleksową ofertę usług dla podmiotów gospodarczych. Jako pierwszy z polskich banków otrzymał zgodę Komisji Nadzoru Bankowego na sprzedaż opcji walutowych. W roku 2009 został przemianowany na Meritum Bank ICB SA.

SMS Kredyt Sp. z o. o.

SMS Kredyt Sp. z o. o. jest firmą udzielającą osobom fizycznym pożyczek ratalnych. Działa głównie poprzez współpracę z biurami kredytowymi z całej Polski, mocno rozwijając się również w zakresie udzielania pożyczek online.

Profeskasa S.A.

Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania organizacyjne, prawne i informatyczne dla osób i firm prowadzących obsługę płatności. Profeskasa działa w ramach grupy SMS Kredyt Holding S.A.

Banking Retail System Sp. z o.o.

Banking Retail System to firma integrująca rynek pośrednictwa finansowego, której misją jest ułatwianie prowadzenia biznesu firmom pośrednictwa finansowego. Pośrednicy finansowi znajdą u niej szeroki wybór produktów bankowych i pozabankowych dla Klientów detalicznych i firm.

Narodowe Forum Muzyki

Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu to instytucja artystyczna, która powstała w 2014 roku z połączenia Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans i Filharmonii im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu. Jest jednym z największych obiektów koncertowych w Europie Środkowej. Organizuje cyklicznie dziesięć festiwali, na które każdego roku są zapraszani najwybitniejsi polscy i zagraniczni artyści.
Narodowe Forum Muzyki to ponad 70 lat historii napisanej muzyką.

TERG S.A.

Firma TERG S.A. jest właścicielem marki Media Expert, ogólnopolskiej sieci supermarketów, specjalizujących się w dostarczaniu klientom multimediów, sprzętu RTV i AGD, laptopów, foto, smartfonów, oraz rowerów, skuterów, quadów, elektronarzędzi, sprzętu relaksacyjnego i sprzętu do pielęgnacji ogrodów.

Fortum

Firma jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarcza klientom na całym świecie energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywnym wykorzystaniu zasobów.

Work Service S.A.

Największa firma na polskim rynku usług związanych z pracą, w szczególności w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Promesa Plus sp. z o.o.

Grupa Ubezpieczeniowa Promesa jest oferentem szerokiego zakresu produktów i usług ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i pośredników ubezpieczeniowych.

ViBil Sp. z o. o.

Kancelaria prawna, specjalizującą się w procesie windykacji należności pieniężnych. Dzięki oryginalnej filozofii działania on-line udostępnia sprawną i wygodną formę współpracy ze swoimi klientami.

Family Finance S.A.

Firma zajmująca się pośrednictwem finansowym, świadcząca usługi doradztwa finansowego i sprzedaży kredytów.

Polskie Towarzystwo Finansowe S.A.

Polskie Towarzystwo Finansowe funkcjonowało na rynku usług finansowych od 1995 do 2005 roku, kiedy to stało się bazą nowo tworzonego banku (obecnie Santander Consumer Bank). W rankingach pośredników kredytowych z 2004 roku znajdowało się na czwartej pozycji i było jednocześnie największym operatorem kredytów samochodowych. Ofertę firmy stanowiącą kredyty samochodowe, hipoteczne, gotówkowe oraz leasing dopełniał szereg usług uzupełniających - jak ubezpieczenia komunikacyjne i na życie, czy sprzedaż samochodów.
ITeam SA zapewniał pełną obsługę informatyczną PTF'u (obejmującą tworzenie systemów oprogramowania oraz informatyczne zaplecze techniczne) w centrali firmy oraz 1700 placówkach na terenie całego kraju, zarówno w biurach obsługi klienta firmy, jak i w salonach oraz komisach samochodowych.

Bonus Club sp. z o.o.

Firma Bonus Club oferuje programy lojalnościowe, programy motywacyjne oraz wsparcie sprzedaży dla firm, koncentrując się w szczególności na rynku B2B.

HEADWAY Sp. z o.o.

Firma dostarcza usługi internetowe dla małych firm, związane z tworzeniem, utrzymaniem i optymalizowaniem stron internetowych.

Cenatorium Sp. z o.o.

Spółka oferuje największą w Polsce, aktualizowaną na bieżąco bazę danych o transakcjach na rynku nieruchomości.

Autento

Partner dla firm, oferujący szeroką gamę działań marketingowych - od usługa kreowania marki, przez reklamę, promocje, doradztwo, po kampanie sprzedażowe.

Sfera Group

Jest jedną z największych firm doradczych z branży public relations na Dolnym Śląsku. Oferuje firmom kompleksowe wsparcie procesu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Oprócz działań w obszarze PR zajmuje się również doradztwem strategicznym, komunikacją marketingową oraz realizacją programów aktywizujących sprzedaż.

Swisspol Capital SA

Holding inwestycyjny, działający na zasadach venture capital. Zajmuje się inwestycjami na regulowanym rynku giełdowym, jak również inwestowaniem własnego kapitału, samodzielnym administrowaniem i zarządzaniem inwestycjami.

SDZLEGAL SCHINDHELM

Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp.k., należąca do sieci SCHINDHELM, skupiającej europejskie kancelarie prawne.

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"

Stowarzyszenie pasjonatów uprawiania sportu amatorskiego. Misją Stowarzyszenia jest stwarzanie dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym dogodnych warunków do uprawiania sportu i dbania o swoją sprawność fizyczna i zdrowie.

Obsługa produktów finansowych (bankowych i ubezpieczeniowych) różnych instytucji

W trakcie realizacji systemów informatycznych dla instytucji finansowych współpracowaliśmy z różnymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi oraz innymi przedsiębiorstwami.