O firmie
poznajmy się...
Do usług
jesteśmy
Kompetencje
czyli doświadczenie w cenie
Zespół
niesamowici ludzie na właściwym miejscu
Kontakt
dobrze trafiłeś!
przyjazne rozwiązania informatyczne
Jesteś zainteresowany?
napisz już teraz...
Wytwarzanie oprogramowania
Kiedy już dokładnie wiesz, jaki system informatyczny chciałbyś otrzymać, czas na jego implementację. Oferujemy kompleksową usługę wytworzenia oprogramowania "szytego na miarę" zarówno od podstaw, jak i bazując na dostarczonej, przygotowanej już specyfikacji systemu. Prace w ramach usługi odbywają się wg wypracowanego na przestrzeni lat, efektywnego procesu wytwarzania oprogramowania, objętego Systemem Zarządzania Jakością. Ścisła współpraca z klientem w trakcie całego procesu jest priorytetem dla naszych działań, jak również gwarantem sukcesu przedsięwzięcia dla Klienta.

W zależności od wymagań Klienta jesteśmy gotowi skutecznie zrealizować oprogramowanie w postaci aplikacji mobilnych, internetowych, desktopowych (działających pod kontrolą systemu operacyjnego Windows), czy też dedykowanych platform bazodanowych.

Oferujemy szeroki wachlarz technologii do wykorzystania, m.in.:
 • języki programowania: C#, Java, ABL, Delphi
 • platformy programistyczne Java Enterprise Edition, .NET, Progress OpenEdge
 • bazy danych: Oracle, MS SQL Server, MySQL, Firebird i inne
Podejście do realizacji
Zakres czynności wykonywanych w ramach usługi wytwarzania oprogramowania jest określany szczegółowo w obszarze konkretnego projektu. Standardowo w procesie tworzenia oprogramowania przeprowadzamy następujące działania:
 • Konsultujemy zakres i podejście do realizacji projektu
  W pierwszej fazie rozpoznajemy Twoje potrzeby i opracowujemy najlepszą dla Ciebie koncepcję rozwiązania. Zapoznajemy się ze specyfikacją systemu i szacujemy koszty realizacji oprogramowania. Ustalamy również sposób i podejście do realizacji projektu i przygotowujemy harmonogram realizacji tak, byś w jak najkrótszym czasie mógł czerpać korzyści z wytworzonych rozwiązań. Jeśli nie posiadasz jeszcze specyfikacji systemu lub jesteś na etapie określania wizji oprogramowania, możemy zaoferować Ci nasze wsparcie w tym zakresie. Zapoznaj się z korzyściami, jakie odniesiesz korzystając ze świadczonych przez nas usług Konsultingu oraz profesjonalnej Analizy wymagań.
 • Tworzymy architekturę rozwiązania i projekt systemu
  Nowoczesne systemy składają się z wielu warstw i interfejsów. Projektujemy je, wykorzystując w szczególności narzędzie Enterprise Architect i język UML tak, by dobrze i precyzyjnie określić wzajemną współpracę i powiązania poszczególnych elementów systemu. Dobrze wykonany projekt gwarantuje sprawną implementację oprogramowania, a tym samym niższy koszt realizacji.
 • Programujemy
  W ramach prac programistycznych korzystamy ze sprawdzonych komponentów, bibliotek i rozwiązań - chcemy mieć pewność, że oddane Ci oprogramowanie będzie naprawdę wysokiej jakości. Jak na każdym etapie prac, tak również w trakcie kodowania korzystamy z autorskich rozwiązań pozwalających nam śledzić i nadzorować proces pracy, by żaden szczegół realizacji nie został pominięty.
 • Weryfikujemy jakość efektów naszych prac
  Testy aplikacji są niezbędnym etapem w każdym projekcie - od ich jakości zależy finalna jakość zrealizowanego oprogramowania. Z najwyższą starannością podchodzimy do tej fazy projektu - poza testami realizowanymi już na etapie kodowania, dokładnie planujemy odrębny proces testów specyfikując rodzaje testów i ich zakres, tworzymy przypadki testowe, prowadzimy ewidencję zadań testowych i wykrytych błędów, a każda poprawka (będąca odpowiedzią na wykryte defekty) podlega nadzorowanej obsłudze i retestom. Dzięki tego typu działaniom zapewniamy optymalność procesu testowania - potrafimy skutecznie znaleźć złoty środek pomiędzy czasem trwania i efektywnością testów aplikacji.
 • Wspieramy testy akceptacyjne
  Odbiór systemu przez klienta często obejmuje intensywne testy sprawdzające jego zgodność z oczekiwaniami. Pomagamy w ich organizacji i dostarczamy odpowiedzi na wszelkie pytania, a każdą wykrytą przez Klienta nieprawidłowość lub potrzebę zmiany realizujemy w zgodzie z funkcjonującym w firmie dedykowanym procesem zarządzania zmianami.
 • Wdrażamy
  Kiedy oprogramowanie jest już gotowe do działania, instalujemy je na docelowym środowisku uruchomieniowym. Jeśli natomiast nie posiadasz jeszcze środowiska pracy dla wdrażanego systemu, możemy służyć Ci pomocą w jego przygotowaniu.
  Proces wdrożenia poprzedzamy przygotowaniem jego szczegółowego planu, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia i przygotować się na ewentualne, nieprzewidziane wcześniej sytuacje. W razie potrzeby zrealizujemy szkolenie dla użytkowników Twojego systemu.
 • Stabilizujemy
  W przypadku bardziej złożonego i odpowiedzialnego oprogramowania konieczne jest zapewnienie szybkiej reakcji na wykryte nieprawidłowości - zwłaszcza w kilkunastu pierwszych dniach po wdrożeniu oprogramowania. W przypadku takiej potrzeby gwarantujemy szczególną dostępność naszego personelu technicznego i krótkie czasy rozwiązywania zgłaszanych problemów (w ramach specjalnego pakietu SLA).
 • Zapewniamy wsparcie powdrożeniowe
  W razie potrzeby zapewniamy odpowiednio wyszkolony zespół specjalistów do zapewnienia obsługi powdrożeniowej. Deklarujemy również naszą chęć i gotowość do dalszego rozwoju systemu.
Korzyści
Wytwarzanie oprogramowania jest procesem, w którym posiadamy szczególnie duże doświadczenie. Dlatego też powierzając wytworzenie oprogramowania naszej firmie:
 • otrzymasz rozwiązanie ściśle dopasowane do Twoich potrzeb, usprawniające Twój biznes dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne,
 • dostaniesz system zrealizowany na czas i w rozsądnych kosztach,
 • unikniesz problemów z dostosowaniem do swoich potrzeb gotowego oprogramowania dostępnego na rynku, nie zapłacisz też za zbędne funkcjonalności w nim zawarte,
 • zyskasz rozwiązanie wysokiej jakości - m.in. dzięki wewnętrznym, poddanym certyfikacji standardom zarządzania jakością,
 • dostaniesz możliwość bieżącego monitorowania kosztów i postępów prac nad projektem on-line w udostępnionej aplikacji,
 • zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie z naszej strony na każdym etapie projektu i użytkowania systemu, aktywne doradztwo i preferencyjne warunki usługi dalszego rozwoju Twojego systemu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym doświadczeniu w zakresie prowadzonych projektów? Zajrzyj do sekcji nasze kompetencje