System LandingPage

System LandingPage to zaawansowany kreator formularzy, pozwalający na budowę stron internetowych wspierających prowadzenie wszelkiego rodzaju akcji internetowych (marketingowych, PR, prosprzedażowych), zapewniający komunikację z różnymi grupami odbiorców i umożliwiający gromadzenie potrzebnych danych.
Nasze autorskie rozwiązanie kierujemy praktycznie do każdej firmy - nie jest ważna branża czy stopień świadomości informatycznej - ważne jest to, by czuć potencjał drzemiący w Internecie i chcieć go wykorzystać dla zwiększenia zysków, dla realizacji nowych, ambitnych wyzwań, by budować markę w świadomości potencjalnych klientów lub chociażby po to, by nie dać się wyprzedzić konkurencji.

Zapraszamy do zapoznania się z zastosowaniami i możliwościami drzemiącymi w systemie LandingPage - jesteśmy przekonani, że również w Twojej firmie przyniesie ono wiele korzyści…

Przeznaczenie systemu
System znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba gromadzenia danych za pośrednictwem elektronicznych kanałów komunikacji. Skala jego zastosowań może być bardzo szeroka - to, do czego mogą być użyte wytworzone za jego pomocą formularze, zależeć będzie praktycznie tylko od Twojej kreatywności:
 • twórz bazy Klientów lub listy mailingowe,
 • prowadź kampanie promocyjne w Internecie (informacyjne, wizerunkowe, cross-sellingowe, ...),
 • zamieszczaj elektroniczne wnioski (np. kredytowe, ubezpieczeniowe) i automatycznie generuj dokumenty,
 • przeprowadzaj optymalne kampanie reklamowe typu landing page,
 • realizuj badania marketingowe - ankiety, sondaże, gromadź opinie o firmie, jej produktach i usługach, zbieraj pomysły lub sprawdzaj satysfakcję swoich Klientów i Partnerów,
 • wspieraj komunikację firmy zarówno wewnętrzną (z pracownikami), jak i zewnętrzną (z dostawcami, partnerami, klientami).
Wybrane cechy systemu
Kreowanie wizerunku stron
Tworząc strony zachowujesz pełną kontrolę nad ich wyglądem - począwszy od wyglądu graficznego, poprzez zawarte na nich treści, na plikach CSS i bibliotekach JavaScript skończywszy. A wszystko w prosty sposób - edytory wizualne, biblioteka mediów, podgląd efektów to tylko niektóre z narzędzi stawiane do Twojej dyspozycji. Dzięki zastosowanemu mechanizmowi wzorców masz możliwość zdefiniowania szablonów stron i natychmiastowego ich użycia w nowych realizacjach (zgodnie z zasadą wytwórz raz, korzystaj do woli). Zmieniła się koncepcja graficzna lub logo firmy? Nie ma problemu - wystarczy tylko podmienić wzorzec i wszystkie wykorzystujące go kreacje zyskają automatycznie nowy wygląd. Jeśli natomiast potrzebujesz stworzyć nieskomplikowaną stronę typu "landing page", możesz tego dokonać w prostszy sposób - pomijając wzorzec i budując stronę z grafik i obszarów wypełnionych edytowaną przez Ciebie zawartością.
Swoboda w tworzeniu formularzy
Od tej pory tworzenie formularzy nie jest już problemem. Nie ważne, czy potrzebujesz prostego formularza kontaktowego, formularza zapisu na newsletter, czy też skomplikowanego, wielostronicowego formularza zorganizowanego w formie wizarda - z pomocą naszego systemu szybko i wygodnie "wyklikasz" go sam (bez angażowania IT czy firm zewnętrznych). A wszystko to bez znajomości języków programowania czy HTML-a. Do dyspozycji otrzymasz cały szereg kontrolek pól formularza (w tym również te bardziej zaawansowane, jak daty z kalendarzem, suwaki, czy captcha) tak, byś mógł zrealizować z ich pomocą niemalże każdą wizję formularza i dopasować go do swoich potrzeb. Sporą część elementów składowych formularza możesz zdefiniować tak, by stały się bazą do wykorzystania w przyszłości - dzięki temu oszczędzisz czas podczas wykonywania nowych realizacji. Biorąc pod uwagę bogate możliwości konfiguracyjne (m.in. wielowariantowe sterowanie publikacją, czy też workflow definiujący podział prac nad zaawansowanymi projektami) zyskujesz potężne narzędzie do codziennej pracy.
Interaktywne formularze
Tworzenie prostych formularzy zazwyczaj nie stanowi problemu. A co zrobić w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba budowy złożonych formularzy, których wygląd, zakres gromadzonych danych i zachowanie zależeć będzie od wcześniejszych działań i dokonanych wyborów przez wypełniającego formularz użytkownika? Oferowane w standardowej konfiguracji systemu LandingPage mechanizmy zdarzeń pozwolą Ci na budowę interaktywnych formularzy, dopasowujących kontekstowo swoją formę w zależności od spełnienia definiowanych przez Ciebie warunków logicznych. Możesz dowolnie sterować zakresem pól formularzy na stronach, ich dostępnością czy właściwościami, tworząc interaktywne formularze. Twoi klienci na pewno docenią również opcję umożliwiającą zapis wprowadzonych danych i dokończenie wypełniania w przyszłości - dzięki temu nawet rozbudowane wnioski kredytowe staną się lekkostrawne dla Twoich odbiorców.
Dbałość o jakość danych
Jak zwiększyć procent tzw. dobrych danych pozbywając się jednocześnie bezwartościowych danych i działania automatów w Internecie? System udostępnia szereg mechanizmów, dzięki którym zadbasz o jakość gromadzonych danych i zaoszczędzisz na odsiewaniu niechcianych informacji. Rozbudowany system walidatorów (gotowych do użycia, jak i tych samodzielnie definiowanych w razie potrzeby) oraz wielowariantowych podpowiedzi do pól formularza ułatwia sprawowanie kontroli nad wprowadzanymi danymi. Separacja uprawnień i zaszyte w aplikacji autorskie rozwiązania pomagają właściwie obsługiwać dane osobowe, zapewniając tym samym zgodność z ustawą o ochronie danych osobowych. Opisane rozwiązania to tylko niektóre aspekty, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo systemu.
Optymalizacja kampanii w locie
Sama publikacja stron z formularzami to jeszcze nie koniec. Dzięki systemowi LandingPage masz możliwość śledzenia skuteczności prowadzonych kampanii i ich optymalizacji na bieżąco. Rozbudowane statystyki, analiza problematycznych pól, raporty, czy też automatyczna integracja z innymi systemami analizy ruchu na stronach internetowych pomogą Ci w zwiększeniu poziomu konwersji. W każdej chwili możesz zmienić wygląd strony i zawartość formularzy, płynnie przekierować ruch na inne strony w ramach prowadzonych przez Ciebie innych akcji w Internecie, czy zarządzać wersjami tworzonych projektów. A wszystko to "w locie" - bez konieczności stopowania prowadzonych działań i niezależnie od miejsca dystrybucji stron.
Elastyczność dostępu do danych
Wbudowany system eksporterów wraz z udostępnianym API do systemu są elastycznym narzędziem komunikacji z innymi systemami. Integracja z systemem Call Center, przesłanie raportu z danymi (np. w formie PDFa) mailem czy też zasilenie hurtowni danych nie stanowią już większego problemu. Całość została zaprojektowana w taki sposób, by w razie potrzeby móc dodawać kolejne wtyczki komunikacyjne i przetwarzać dane z poziomu innych dostępnych w firmie aplikacji.
Zarządzanie kanałami dystrybucji
Korzystasz z zewnętrznych sieci dystrybucji stron internetowych z formularzami? Wbudowane w systemie funkcjonalności do obsługi sieci afilianckich stanowią spore ułatwienie w integracji i współpracy z siecią sprzedaży, m.in.: zarządzanie siecią dystrybucji, łatwe raportowanie efektów działań afiliantom (poprzez konfigurowalny mechanizm kodów trackingowych), szeroka analiza ruchu sieciowego i efektywności afiliantów w ramach prowadzonych akcji w Internecie, czy też praktycznie bezobsługowa integracja z wybranymi, zewnętrznymi systemami monitorującymi. Zyskaj pełną wiedzę i kontrolę nad procesem pozyskiwania lead-ów.
Korzyści biznesowe
 • sam stwórz formularz w ciekawej oprawie graficznej:
  • szybko i bez doświadczenia programistycznego,
  • odciążysz dział IT,
  • uniezależnisz się od zewnętrznych dostawców,
  • zachowasz pełną kontrolę nad całym procesem;
 • działaj efektywnie:
  • szybko zgromadzisz potrzebne dane (bo przygotujesz kampanię w krótkim czasie),
  • poprawisz kampanię w locie i od razu (jak tylko zobaczysz, że coś idzie nie tak),
  • dotrzesz do szerszej liczby odbiorców jeśli wykorzystasz sieci afiliacyjne;
 • kontroluj / obniżaj koszty prowadzonej działalności:
  • zautomatyzujesz proces pozyskiwania i przetwarzania danych,
  • zastąpisz formularze papierowe wersją elektroniczną;
 • zastosuj do czego tylko chcesz:
  • rozwiniesz skrzydła - skala zastosowań zależy tylko od Ciebie,
  • wykorzystasz efektywnie elektroniczne kanały dystrybucji;
 • zbuduj wizerunek nowoczesnej firmy.